phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Choroszczy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Choroszczy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Choroszczy oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa coraz większą popularność ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Choroszcz realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Choroszczy gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Choroszcz oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Choroszcz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do