phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czarnkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czarnkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza przewagę dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Czarnków oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje coraz większą popularność z paru podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Czarnkowie prowadzimy już od dawna – zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również wykorzystywać produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Czarnkowie gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Czarnkowie oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czarnków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do