phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dobrzanach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dobrzanach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dobrzany oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Dobrzanach realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także wykorzystywać materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Dobrzanach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Dobrzanach oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dobrzany

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i obiektów firmowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do