phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kaliszu Pomorskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kaliszu Pomorskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kalisz Pomorski oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większą popularność z paru ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kalisz Pomorski realizujemy od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się opłacalnością i ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności wykorzystywać materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Kaliszu Pomorskim gorąco zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kalisz Pomorski oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kalisz Pomorski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do