phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Luboniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Luboniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Luboniu oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie ze względu na kilka istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Luboń realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie używania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również kupować produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Luboniu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, ponieważ to opał produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Luboniu oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Luboń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy to doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do