phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Wronkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Wronkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trociny, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wronki oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały cechowały się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wronki realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również kupować materiały z odpowiednimi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów we Wronkach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu we Wronkach oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wronki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet drzewny to świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych i budynków przemysłowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do