phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Golczewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Golczewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Golczewie oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Golczewo prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Golczewie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Golczewie oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Golczewo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do