phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Suchowoli.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Suchowoli i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Suchowola oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem właściwego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Suchowoli realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Suchowoli gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Suchowola oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Suchowola

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do