phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zdunach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zdunach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który udowadnia przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zduny oraz licznych regionach Polski, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Zduny prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by również kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Klientów w Zdunach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to opał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zduny oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zduny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i budynków przemysłowych, jako że to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do