phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Połańcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Połańcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Połańcu oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Połańcu prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Połańcu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Połaniec oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Połaniec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do