phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skwierzynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skwierzynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Skwierzynie oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, ze względu na to jest cenione zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Skwierzynie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wybierać materiały z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Skwierzynie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo cechuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla natury, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, a także atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Skwierzyna oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skwierzyna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do