phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Grajewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Grajewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który potwierdza wyższość oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Grajewie oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Grajewie prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się ekonomią oraz ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Grajewie serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo charakteryzuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla natury, gdyż jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Grajewo oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Grajewo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do