phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gogolinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gogolinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Gogolin oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez parę kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Gogolin realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Gogolinie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Opał odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Gogolinie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gogolin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów firmowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do