phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lipianach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lipianach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Lipiany oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne ogrzewanie domu bądź firmy stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Lipianach realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pokojach. Klientów w Lipianach serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Opał cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Lipianach oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lipiany

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do