phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Grybowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Grybowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Grybów oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Grybowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co sprawia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Grybowie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki współpracy, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Grybowie oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Grybów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków biznesowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do