phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zagórzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zagórzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który udowadnia przewagę dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem tylko materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Zagórz oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności z kilku istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Zagórz prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Zagórzu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, gdyż jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki partnerstwa, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zagórz oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zagórz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do