phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Złotowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Złotowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Złotowie oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Złotów prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Złotowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady partnerstwa, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Złotowie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Złotów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do