phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brzeszczach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brzeszczach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Brzeszczach oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Brzeszcze prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Brzeszczach gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Brzeszcze oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brzeszcze

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do