phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szamotułach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szamotułach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która potwierdza przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Szamotułach oraz całym kraju, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Szamotułach realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Szamotułach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Pellet cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Szamotuły oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szamotuły

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz obiektów firmowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do