phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Przecławiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Przecławiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Przecławiu oraz licznych regionach kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu przez parę istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Przecławiu realizujemy od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Przecławiu gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Przecławiu oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Przecław

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany to doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do