phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gorzowie Śląskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gorzowie Śląskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Gorzowie Śląskim oraz wielu regionach Polski, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje coraz większe uznanie ze względu na parę istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Gorzów Śląski realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i ekologią użytkowania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Gorzowie Śląskim gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Gorzowie Śląskim oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gorzów Śląski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do