phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Proszowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Proszowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Proszowicach oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Proszowice prowadzimy już od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wybierać materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Proszowicach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Proszowice oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Proszowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do