phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tuliszkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tuliszkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Tuliszków oraz licznych regionach Polski, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione paliwo cechowało się świetną jakością. Tylko w ten sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Tuliszków prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności wykorzystywać produkty z właściwymi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Tuliszkowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Tuliszków oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tuliszków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do