phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Oleszycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Oleszycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza przewagę dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Oleszycach oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Oleszyce realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas używania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Oleszycach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Oleszycach oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Oleszyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i obiektów firmowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do