phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Baborowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Baborowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Baborowie oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z paru istotnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Baborów prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Baborowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Opał odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Baborów oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Baborów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do