phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Dworze Gdańskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Dworze Gdańskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Nowym Dworze Gdańskim oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Nowym Dworze Gdańskim prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także stawiać na materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Nowym Dworze Gdańskim serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Nowym Dworze Gdańskim oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowy Dwór Gdański

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do