phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brześciu Kujawskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brześciu Kujawskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Brześciu Kujawskim oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Brześć Kujawski prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, jak również różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wybierać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Klientów w Brześciu Kujawskim serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Brześć Kujawski oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brześć Kujawski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do