phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Warszawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Warszawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet drzewny to pellet premium będący wydajnym paliwem opałowym spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów, dla których zarówno cena pelletu, jak i jakość odgrywa kluczową rolę. Oferowany przez nas pellet opałowy jest produkowany trociny drewna iglastego dostarczanej tylko od wybranych dostawców spełniających nasze oczekiwania związane z jej czystością. Dzięki temu nasz pellet workowany posiada wysoką jakości, co potwierdza nadany mu certyfikat EN Plus A1, poświadczający spełnianie europejskich norm jakościowych. Certyfikat ten jest przedłużany po przeprowadzeniu systematycznych kontroli jakości. Cechą charakterystyczną, jaką powinien posiadać dobry pellet jest niska spiekalność i wysoka kaloryczność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z całej Polski, prowadzimy sprzedaż pelletu w Warszawie, jak jaki poprzez stronę internetową, co umożliwia zamawianie tego wydajnego i opłacalnego opału bezpośrednio od producenta z każdego regionu w kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Coraz więcej klientów indywidualnych jak i firmowych stosuje w pomieszczeniach różnego przeznaczenia ogrzewanie pelletem, gdyż jest to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne. Dobry pellet to niezwykle wydajne biopaliwo, które podczas swojej eksploatacji pozwala na większe oszczędności w rachunkach za ogrzewanie niż w przypadku pomieszczeń ogrzewanych w sposób gazowy, elektryczny olejowy lub za pomocą ciepła sieciowego. Do jego zalet można zaliczyć niebywały komfort użytkowania, gdyż piec na pellet jest wyposażonych w praktyczny podajnik i umożliwia domownikom dłuższą nieobecność po jego całkowitym załadowaniu. Ogrzewanie pelletem jest bardziej przyjazne dla środowiska (w porównaniu do stosowania np. drewna), gdyż podczas jego spalania do atmosfery przenika znikoma ilość niebezpiecznych gazów. Ważne jest, aby pellet miał odpowiednie parametry, gdyż nowoczesne kotły na pellet są podatne na zanieczyszczenia i korodowanie. Nasz opał z certyfikatem EN Plus A1 może być stosowany w kotłach 5 klasy i ecodesign. Warto zaznaczyć, że jest to certyfikat wymagany przez większość producentów kotłów na pellet.

Jaki pellet wybrać- na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Bardzo dobre opinie o pellecie sprawiły, że jest to biopaliwo cieszące się coraz większą popularnością i zainteresowaniem wśród klientów ceniących sobie wysoką jakość, wydajność i niskie koszty eksploatacji. Pellet opałowy, który oferujemy, posiada wysoką kaloryczność, co jest kluczowym elementem w przypadku wyboru wydajnego opału. To właśnie kaloryczność pelletu określa, jaką ilość ciepła wytwarza się w momencie jego spalania. Cechy te są niezwykle ważne w przypadku wyboru źródła ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Warto zaznaczyć, że spalanie pelletu dobrej jakości generuje do atmosfery niewielką ilość dwutlenku węgla, która została zaabsorbowana przez drzewo podczas jego całego cyklu życia. Pellet opałowy powinien spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Duże znaczenie ma również cena pelletu, która w przypadku opału oferowanego przez nas jest niezwykle atrakcyjna. Kluczowym elementem, którym należy kierować się podczas zakupu opału, jest Certyfikat EN Plus A1, który obecnie jest wymagany przez większość producentów kotłów na pellet. Stosowanie paliwa nieposiadającego certyfikatu może skutkować odmową gwarancji w sytuacji przedwczesnego wyeksploatowania pieca lub jego zniszczenia.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet- renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Jako renomowany producent pelletu oferujemy opał wysokiej jakości spełniający najwyższe europejskie normy jakościowe potwierdzone nadanym mu certyfikatem ENPlus A1. Pellet drzewny znajdujący się w naszej ofercie to sprawdzone paliwo spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza produkcja pelletu opiera się na współpracy z wyselekcjonowanymi dostawcami trociny drewna iglastego, dzięki czemu jest to opał pozbawiony jakichkolwiek zanieczyszczeń i spełniające obowiązujące normy. W związku z tym pellet posiada naturalny skład. Oferujemy sprzedaż pelletu w atrakcyjnych cenach za tonę na terenie miasta Warszawa, a także poprzez stronę internetową.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Warszawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferujemy sprzedaż pelletu w cenach hurtowych w mieście Warszawa na wybranych składach opału oraz w innych miastach w Polsce. Kontaktując się z biurem obsługi klienta, można ustalić atrakcyjne warunki, gdyż oferujemy hurt pelletu na dogodnych warunkach, które dodatkowo obniżają koszty związane z eksploatacją tego opału. Dzięki temu pellet drzewny to niezwykle ekonomiczne paliwo spełniające oczekiwania i potrzeby klientów indywidualnych i firmowych. Zapraszamy do kontaktu i długotrwałej współpracy.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do