phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Korczynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Korczynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Nowy Korczyn oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Nowym Korczynie realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Nowym Korczynie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Nowym Korczynie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowy Korczyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do