phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krotoszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krotoszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Krotoszynie oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź firmy to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Krotoszyn prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Krotoszynie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Krotoszynie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krotoszyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków firmowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do