phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gołdapi.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gołdapi i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Gołdapi oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie przez parę istotnych powodów. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Gołdapi prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Gołdapi serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla otoczenia, gdyż to materiał produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady kooperacji, a przy tym przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Gołdapi oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gołdap

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do