phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stawiskach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stawiskach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha oferowanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Stawiskach oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje coraz większą popularność z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione materiały cechowały się doskonałą jakością. Tylko w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Stawiski prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas użytkowania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co sprawia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Stawiskach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, jako że jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Stawiski oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stawiski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do