phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Międzyzdrojach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Międzyzdrojach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Międzyzdrojach oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone metody ogrzewania domu czy przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Międzyzdroje realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto w szczególności wybierać produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Klientów w Międzyzdrojach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Międzyzdrojach oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Międzyzdroje

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do