phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Polkowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Polkowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Polkowice oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z paru kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Polkowicach realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Polkowicach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Pellet odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, jako że jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Polkowice oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Polkowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do