phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dąbrowie Tarnowskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dąbrowie Tarnowskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Dąbrowa Tarnowska oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten opał zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Dąbrowie Tarnowskiej gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Opał odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady partnerstwa, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dąbrowa Tarnowska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków biznesowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do