phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brwinowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brwinowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Brwinowie oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Jedynie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Brwinowie prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, przez to, że tego typu opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas spalania, jak również różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Brwinowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, gdyż to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brwinów oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brwinów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do