phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gryfowie Śląskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gryfowie Śląskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Gryfów Śląski oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z szukaniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Gryfów Śląski prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Gryfowie Śląskim gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał cechuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady partnerstwa, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Gryfów Śląski oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gryfów Śląski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do