phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Morągu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Morągu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Morągu oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Tylko w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Morąg realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Morągu serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Morąg oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Morąg

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do