phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowej Słupi.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowej Słupi i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowej Słupi oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez parę podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo cechowało się wysoką jakością. Tylko w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowa Słupia prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Nowej Słupi serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowej Słupi oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowa Słupia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do