phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowej Dębie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowej Dębie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowa Dęba oraz wielu regionach kraju, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z paru istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowa Dęba prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by także wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Nowej Dębie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowa Dęba oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowa Dęba

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do