phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Przedborzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Przedborzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Przedbórz oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Tylko takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Przedbórz prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Klientów w Przedborzu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, gdyż to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Przedbórz oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Przedbórz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny to doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do