phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szydłowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szydłowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Szydłów oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Szydłowie realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Szydłowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Szydłowie oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szydłów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do