phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dobrej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dobrej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Dobrej oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Dobra prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również stawiać na materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Dobrej serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Dobra oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dobra

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy to świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do