phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Orzeszu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Orzeszu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Orzeszu oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał zdobywa na coraz większej popularności ze względu na kilka istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Orzeszu prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas użytkowania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wykorzystywać materiały z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Orzeszu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Orzeszu oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Orzesze

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do