phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Klimontowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Klimontowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Klimontów oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo cechowało się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Klimontów prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią używania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Klimontowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Klimontów oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Klimontów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do