phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kraśniku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kraśniku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Kraśniku oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych czynników. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały cechowały się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Kraśniku realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Kraśniku gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Pellet cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kraśnik oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kraśnik

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do