phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brzozowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brzozowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brzozów oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zdobywa coraz większą popularność z paru istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Brzozowie realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również kupować produkty z odpowiednimi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Brzozowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Brzozowie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brzozów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do