phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bisztynku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bisztynku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Bisztynek oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania domu czy firmy stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo charakteryzowało się najwyższą jakością. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Bisztynek realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by także kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Bisztynku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady kooperacji, a także atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Bisztynku oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bisztynek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do