phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tychach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tychach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Tychy oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Tylko w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Tychy realizujemy już od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Tychach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, jako że jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki kooperacji, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Tychy oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tychy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do