phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ziębicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ziębicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Ziębicach oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku ważnych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Ziębicach prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim kupować produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Ziębicach serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, gdyż to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Ziębicach oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ziębice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do